Get a full load price
Full Truck Load Help

Close

A full load is defined as 13.6 loading metres, maximum weight 24 tonnes. If you have a part load please send us an email enquiry stating how many pallets you have, size and weight: .

We work for business customers only so unfortunately we are not able to quote on house removals or personal items such as furniture.

Cesky

Czech

Úvod k Freightexu

Freightex je logistická spolecnost specializující se na evropskou silnicní nákladní prepravu.

Chteli bychom, abyste se stal jedním z našich proverených dopravcu, kterí nám pomohou zajistit kvalitní služby pro naše zákazníky.

Naši zákazníci pochází z nejruznejších odvetví a poskytují jak jednorázové, tak i smluvní prepravy, které casto nabízí prostrednictvím našeho on-line systému. Tento je k dispozici pouze pro naši sít dopravcu.

Každý den nabízíme prepravy z vetšiny evropských zemí, takže témer vždy je možné si vybrat z velké nabídky dostupných preprav. Prepravy se Vám zobrazí dle Vašich požadavku a preferencí s ohledem na nejlepší nabídnutou cenu a také s prihlédnutím na objíždky, vzdálenost a dobu rízení.

Náš tým Vám nabídne práci na telefonu, nebo se mužete prihlásit do našeho systému a zarezervovat si práci sami on-line.

Stanete-li se schváleným (provereným) dopravcem, existuje tu rada výhod pro spolupráci s námi:

  • Prepravy na trasách, které vám budou vyhovovat – porovnáme Vámi preferované trasy s našemi nabídkami a pomužeme Vám pokrýt Vaše volné kamióny v Evrope.
  • Viditelnost ceny - systém zobrazuje ceny, které zaplatíme za dohodnutou práci a náš tým Vám cenu sdelí okamžite po telefonu.
  • Prístup k velkému množství zákazníku a pravidelné práci – podarilo se nám navázat vztahy a dlouhodobé smlouvy se širokým spektrem zákazníku z nejruznejších odvetví prumyslu, což má pro Vás tu výhodu, že nemusíte ztrácet cas a úsilí hledáním nových kontaktu.
  • Prístup k pravidelné práci - pomužeme Vám jednorázove na Vaší pravidelné trase, anebo je možné Vaše prívesy vytežovat pravidelne na plný úvazek.
  • Prístup k zákazníkum – naši zákazníci jsou z celé Evropy a behem preprav s nimi komunikujeme v jejich materském jazyce.
  • Vždy platíme vcas – jsme spolehliví plátci, závazky hradíme do 28 dnu od obdržení faktury a CMR dokumentu.
  • Zretelnost na mape – mapy na našich webových stránkách vám umožní videt potenciální práci a sami mužete sledovat dokoncení procesu v reálném case (potvrzení/vytisknutí objednávky, potvrzení po naložení/vyložení zboží, fakturace).
  • Vícejazycný zákaznický servis - mluvíme s Vámi ve Vašem rodném jazyce.
  • Zcela zdarma - používáme odpovídající technologii, ale nejsme burza nákladu, takže Vám nebudeme úctovat poplatky za clenství.

Na oplátku ...

  • Požadujeme kvalitu a spolehlivost – všichni dopravci musí splnovat naše standardy kvality, abychom tak mohli splnit vysoké požadavky a ocekávání našich zákazníku.

Nekteré z poznámek našich dopravcu :

„Platba vždy probehla vcas a v souladu s príslibem do 28 dnu.“

„Líbí se mi, že mohu Freightexu kdykoli zavolat – ale abych se priznal, mám ve zvyku používat systém on-line, mám tak alespon vetší prehled o tom, co se deje.“

V nedávném pruzkumu, 97% našich dopravcu by doporucilo spolupráci s námi.

Je možné nás kontaktovat prostrednictvím naší webové stránky anebo prosím volejte Eva na +44 (0)1304 246 151.

Powered by proprietary technology, smart people, and a resounding commitment to service, Coyote Logistics is unwavering in its mission to provide the best service in the industry.
When we say we’re going to do it, we’ll get it done. No Excuses.