Get a full load price
Full Truck Load Help

Close

A full load is defined as 13.6 loading metres, maximum weight 24 tonnes. If you have a part load please send us an email enquiry stating how many pallets you have, size and weight: .

We work for business customers only so unfortunately we are not able to quote on house removals or personal items such as furniture.

Cesky

Czech

Úvod k Freightexu

Freightex je logistická spolecnost specializující se na evropskou silnicní nákladní prepravu.

Chteli bychom, abyste se stal jedním z našich proverených dopravcu, kterí nám pomohou zajistit kvalitní služby pro naše zákazníky.

Naši zákazníci pochází z nejruznejších odvetví a poskytují jak jednorázové, tak i smluvní prepravy, které casto nabízí prostrednictvím našeho on-line systému. Tento je k dispozici pouze pro naši sít dopravcu.

Každý den nabízíme prepravy z vetšiny evropských zemí, takže témer vždy je možné si vybrat z velké nabídky dostupných preprav. Prepravy se Vám zobrazí dle Vašich požadavku a preferencí s ohledem na nejlepší nabídnutou cenu a také s prihlédnutím na objíždky, vzdálenost a dobu rízení.

Náš tým Vám nabídne práci na telefonu, nebo se mužete prihlásit do našeho systému a zarezervovat si práci sami on-line.

Stanete-li se schváleným (provereným) dopravcem, existuje tu rada výhod pro spolupráci s námi:

  • Prepravy na trasách, které vám budou vyhovovat – porovnáme Vámi preferované trasy s našemi nabídkami a pomužeme Vám pokrýt Vaše volné kamióny v Evrope.
  • Viditelnost ceny - systém zobrazuje ceny, které zaplatíme za dohodnutou práci a náš tým Vám cenu sdelí okamžite po telefonu.
  • Prístup k velkému množství zákazníku a pravidelné práci – podarilo se nám navázat vztahy a dlouhodobé smlouvy se širokým spektrem zákazníku z nejruznejších odvetví prumyslu, což má pro Vás tu výhodu, že nemusíte ztrácet cas a úsilí hledáním nových kontaktu.
  • Prístup k pravidelné práci - pomužeme Vám jednorázove na Vaší pravidelné trase, anebo je možné Vaše prívesy vytežovat pravidelne na plný úvazek.
  • Prístup k zákazníkum – naši zákazníci jsou z celé Evropy a behem preprav s nimi komunikujeme v jejich materském jazyce.
  • Vždy platíme vcas – jsme spolehliví plátci, závazky hradíme do 28 dnu od obdržení faktury a CMR dokumentu.
  • Zretelnost na mape – mapy na našich webových stránkách vám umožní videt potenciální práci a sami mužete sledovat dokoncení procesu v reálném case (potvrzení/vytisknutí objednávky, potvrzení po naložení/vyložení zboží, fakturace).
  • Vícejazycný zákaznický servis - mluvíme s Vámi ve Vašem rodném jazyce.
  • Zcela zdarma - používáme odpovídající technologii, ale nejsme burza nákladu, takže Vám nebudeme úctovat poplatky za clenství.

Na oplátku ...

  • Požadujeme kvalitu a spolehlivost – všichni dopravci musí splnovat naše standardy kvality, abychom tak mohli splnit vysoké požadavky a ocekávání našich zákazníku.

Nekteré z poznámek našich dopravcu :

„Platba vždy probehla vcas a v souladu s príslibem do 28 dnu.“

„Líbí se mi, že mohu Freightexu kdykoli zavolat – ale abych se priznal, mám ve zvyku používat systém on-line, mám tak alespon vetší prehled o tom, co se deje.“

V nedávném pruzkumu, 97% našich dopravcu by doporucilo spolupráci s námi.

Je možné nás kontaktovat prostrednictvím naší webové stránky anebo prosím volejte Eva na +44 (0)1304 246 151.

Our Service Promise

"We promise that we will always provide our customers with such outstanding service that they recommend us to others."